+48 52 372 02 88, +48 608 647 699 x

Naprawa felg

Prostowanie felg samochodowych, naprawa felg samochodowych

 

 

Prostowanie felg:

Kompleksowa naprawa pokrzywionych felg, osiowo lub wygiętych rantów wewnętrznych i zewnętrznych. Każde koło jest sprawdzane pod kątem pęknięć przed przystąpieniem do naprawy. Dziury w jezdniach, wysokie krawężniki, oraz inne zagrożenia mogą spowodować wygięcia lub nawet pęknięcia wewnętrznej i / lub zewnętrznej krawędzi koła . W przypadku jazdy na krzywych, pogiętych felgach , nie tylko niszczą się opony , lecz może to spowodować poważne uszkodzenie zarówno układu kierowniczego i zawieszenia pojazdu. Nasz serwis naprawy felg jest rozwiązaniem dla krzywych felg aluminiowych jak i stalowych . Używamy bezpiecznych i skutecznych sposobów prostowania kół. Nasz proces kontroli bezpieczeństwa wymaga dokładnego pomiaru bicia oraz sprawdzenia ukrytych pęknięć.

 

Spawanie (obróbka):

Precyzyjne obrabiarki pozwalają bezpiecznie przycinać naprawiane powierzchnie obręczy bez negatywnego wpływu na ich wytrzymałość. Taka obróbka odbywa się w celu wygładzenia spawanych powierzchni. Wszystkie koła wymagające tego typu obróbki są starannie kontrolowane i muszą spełniać nasze kryteria "bezpiecznej naprawy".

 

Regeneracja:

Kompletna naprawa obręczy, które są krzywe, pęknięte lub posiadają ubytki strukturalne. Usługa regeneracji dla felg, które posiadają uszkodzenia strukturalne: ubytki aluminium, pęknięcia lub poważne wygięcia. Naprawa przeprowadzona jest z wykorzystaniem różnego rodzaju siłowników hydraulicznych i mechanicznych oraz specjalistycznych wind i obrabiarek, w razie potrzeby koła są również spawane. Gdy felgi są już wyprostowane, a ewentualne ubytki strukturalne uzupełnione, za pomocą nowoczesnych środków chemicznych lub piaskowania usuwane są pozostałości starego lakieru. Następnie felgi są malowane w całości na nowo. Końcowym etapem jest utwardzanie nowej powłoki lakierniczej w piecu. Na każdym etapie regeneracji felg wykorzystywane są procesy podobne do tych stosowanych w procesie produkcji felg na tzw. wyposażenie fabryczne (OEM).

 

Naprawa felg

<17 cali

Prostowanie felgi ALU

od 50PLN

Spawanie felgi ALU

od 40PLN

18 cali

Prostowanie felgi ALU

od 60PLN

Spawanie felgi ALU

od 40PLN

19 cali

Prostowanie felgi ALU

od 18PLN

Spawanie felgi ALU

od 40 PLN

20 cali

Prostowanie felgi ALU

od 90PLN

Spawanie felgi ALU

od 40PLN

21 cali

Prostowanie felgi ALU

od 100PLN

Spawanie felgi ALU

od 40PLN

FELGI STALOWE - PROSTOWANIE

do 17 cali
Prostowanie felgi STALOWYCH
od 40PLN bez renowacji (malowania)

Podane ceny są szacunkowe. Dokładna wycena po oględzinach felgi. Wycena jest bezpłatna.

Felgi Miechowska © 2016 01studio.eu